Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:30

Сб: 11:00–16:00

0
Мій кошик

Доріжки координаційні

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дешевше спочатку дорощі за назвою

Координаційна доріжка — інвентар для поліпшення спритності і витривалості

Щоб підвищити ефективність ігор, поліпшити всі навички футболіста, важливо тренуватися не тільки на полі, але і за його межами. Досвідчені тренери обов'язково пропонують своїм підопічним інвентар, завдяки якому тренування стають більш результативними і продуктивними.

Якщо ви тренуєте футбольну команду, пропонуєте індивідуальні тренування або ж хочете поліпшити свої навички, варто доріжки координаційні купити в Києві. Цей різновид інвентарю, який використовується не тільки футболістами, але і баскетболістами і крос-фітерами, відрізняється простотою конструкції і універсальністю використання.

Застосування координаційних доріжок

Цей різновид інвентарю різниться по довжині і кількості сходинок: 10, 15 або 24 штуки. За допомогою координаційних доріжок легко можна розвинути такі навички:

 • координацію;
 • швидкість під час маневрів на короткі дистанції;
 • спритність і гнучкість;
 • координацію рухів;
 • поліпшити загальний баланс тіла;
 • підвищити силу і витривалість.

Є й інша перевага тренувань на координаційних сходах: активний розвиток моторики рук і ніг. Щоб вправи були ефективними, важливо задіяти правильну техніку — при тренуваннях на прискорення важливо досягти одночасного, рівного по амплітуді, руху рук і ніг. Щоб рухи краще координувалися, під час бігу або стрибків по сходинках, важливо знижувати центр ваги.

Також на координаційній доріжці можна додавати статичні вправи, використовувати обважнювачі, змінювати напрямок рухів, щоб завантажувати різні групи м'язів.

Інтернет-магазин Europaw пропонує доріжки координаційні — купити в Україні їх ви можете, підібравши з великого асортименту виробів.

Також координаційна доріжка відмінно розвиває вибухову силу, швидкість, покращує роботу ніг, силу. Доріжка дозволяє проводити тренування і будь-які види фізичної активності з більш високою віддачею.

Особливої уваги заслуговує доріжка модифікації Pro, яка відрізняється дуже міцною і довговічною конструкцією, розрахованою на довгі роки. Поперечні перекладини мають плоский профіль, що забезпечує безпеку тренувань. Ширина між перекладинами регулюється. В розкладеному вигляді доріжка має довжину 6 метрів. Інвентар виготовляється з міцного, екологічно безпечного пластику, який витримує сильні навантаження.

Завдяки координаційній доріжці розвиваються швидкість і спритність — риси, вкрай важливі для професійних футболістів. На тренуваннях не завжди виходить відтворити сценарій матчу, на якому можна відточувати ці навички, тому в нагоді стане координаційна доріжка.

За допомогою цього інвентарю легко відпрацьовувати різкі і круті повороти, які допомагають зберігати рівновагу.

Основні вправи на координаційній доріжці

 • рух вперед обличчям — по одному або два дотики в кожному ступені;
 • рух боком (підвищуємо складність) — два дотики всередині ступені, два дотики зовні ступені;
 • рух вперед обличчям і боком — по одному або два дотики в кожному ступені;
 • біг перехресним кроком, прямо і боком;
 • стрибки всередину ступені, далі ногами на ширину доріжки зовні, і так далі, по всій довжині;
 • підскоки зі зміною ніг;
 • стрибки по схемі: зліва від ступені, всередину першої і наступному ступені, праворуч від ступені — і так далі.

На початкових етапах тренувань необхідно виконувати вправи повільно, щоб переконатися, що ви все робите правильно, технічно. Поступово можна нарощувати темп.

Для максимальної ефективності тренувань, підтримки балансу, голову потрібно тримати прямо, на одній лінії з колінами. Стопи повинні відриватися від поверхні на мінімальну відстань, щоб поліпшити навик швидкісного пересування.

Якщо вам потрібна доріжка координаційна, недорого, просто підберіть потрібний інвентар в інтернет-магазині Europaw. Власникам, менеджерам футбольних клубів надаються додаткові знижки.

Вгору