Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:30

Сб: 11:00–16:00

0
Мій кошик

Додатковий інвентар

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дешевше спочатку дорощі за назвою

Якісний інвентар для продуктивних тренувань

Для успішної кар'єри футболіста необхідні такі якості: техніка, швидкість, спритність, витривалість. Звичайно ж, все залежить від амплуа гравця в команді, наприклад, захисникам набагато важливіше швидкість реакції, вміння швидко орієнтуватися в ігровому процесі, читати гру. Різні навички гравців футбольної команди допомагає розвивати інвентар для футбольних тренувань — купити в Україні його, в широкому асортименті, пропонує інтернет-магазин Europaw.

Найбільш затребувані атрибути футбольних тренувань

Досвідчені, кваліфіковані тренери вміло використовують різні елементи інвентарю, чергують заняття, щоб розвивалися всі навички, рівномірно пророблялися всі м'язи. Для розвитку спритності, швидкості, нарощування м'язового корсету застосовуються координаційні сходи, бар'єри різної висоти.

Тренувальні кільця допомагають поліпшити швидкість на короткій дистанції. Робота з тренувальними кільцями відмінно опрацьовує м'язи, за рахунок посиленого навантаження і зміни напрямку руху.

В інтернет-магазині gosport.com.ua ви можете інвентар для футбольних тренувань купити в Києві з таких категорій:

  • скакалки;
  • багатофункціональні підставки під стійку;
  • гімнастичні палиці;
  • тренувальні, багатофункціональні кільця;
  • стійка для дриблінгу, аксесуари і витратні матеріали для неї;
  • різнокольорові прапорці для поля;
  • футбольний тренувальний манекен;
  • дуги для дриблінгу;
  • відбивач ударів.

Будь-який з цих спортивних тренажерів значно покращує основні навички футболістів, підвищує кваліфікацію команди і спрощує роботу тренера.

Основні техніки роботи з футбольним інвентарем

Один з ключових прийомів ведення м'яча у футболі — дриблінг. Завдяки цьому прийому гравець може виграти час, паралельно виконувати заздалегідь завчену комбінацію з іншими гравцями.

Для відпрацювання цього прийому використовуються спеціальні стійки і дуги. Останні являють собою набір дуг, виготовлених з міцного трубчастого пластика. Дуги оснащені шипами, за допомогою яких вони вкопуються в землю на тренувальному майданчику. Дуги значно спрощують завдання з контролю м'яча, покращують навички проходження м'яча.

Таку ж функцію на тренуваннях виконують стійки для дриблінгу — для стійкості, база наповнюється піском або водою.

Не менш затребуваними залишаються кільця, які використовуються як бар'єри для бігу, в процесі якого гравець повинен перестрибувати кожне кільце. Набір складається з 12 тренувальних кілець, трьох базових кольорів.

Багатофункціональні тренувальні кільця можуть також використовуватися як бар'єри для бігу або ж в якості координаційних сход. Восьмикутні кільця з'єднані між собою спеціальними кріпленнями, при розкладанні утворюють сходи, щаблі якої розташовані під кутом один до одного. За рахунок подібного розташування, потрібні навички опановуються швидше.

Скакалка є універсальним спортивним тренажером, але особливо вона затребувана в підготовці до футбольних ігор. Стрибки на скакалці покращують координацію рухів, підвищують витривалість, стимулюють роботу серця і дихальної системи.

Відбивач ударів є трубчату раму, на якій натягнута сітка. Такий відбивач затребуваний на тренуваннях воротарів, які навчаються відбивати м'ячі, але може використовуватися і польовими гравцями — вони вчаться відпрацьовувати удари.

Тренувальний манекен використовується для відпрацювання ударів і подач, з його допомогою можна легко поліпшити техніку володіння дриблінгом, проходження, підтримання воріт. Манекен має висоту 170 см, реалістичний силует для кращої візуальної підготовки. Конструкція виготовлена з легкого, але міцного матеріалу, оснащена шипами для установки на траві.

В інтернет-магазині ви може вибрати інвентар для футбольних тренувань недорого, а для власників футбольних клубів додатково надаються знижки.

Вгору