Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:30

Сб: 11:00–16:00

0
Мій кошик

Барьеры, фишки и конусы

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дешевше спочатку дорощі за назвою

Для будь-якого виду спорту, особливо для професійного футболу, важливі інтенсивні тренування. Посилити їх ефективність дозволить спеціальний інвентар. До нього належать різноманітні бар'єри, сходи, а також фішки і конуси для футболу. Кращий вибір такого спорядження представлено в каталозі Europaw. Це продукція нашого власного виробництва. Тому ми можемо гарантувати її відповідність міжнародним стандартам, що підтверджується і належними сертифікатами. Також ми пропонуємо аналогічну продукцію кращих вітчизняних і зарубіжних торгових марок.

Професійні тренувальні фішки і конуси в інтернет-магазині Europaw

Представлене в нашому каталозі тренувальне обладнання відрізняється міцною надійною конструкцією, параметри якої відповідають тренувальним завданням. Для цього під час розробки конструкції фахівці компанії Europaw аналізують профільні вимоги до таких пристроїв, міжнародні стандарти, сучасні технологічні можливості і запити споживачів. На виході ми отримуємо ефективне тренувальне спорядження, включаючи оптимальні за своїми характеристиками фішки і конуси. Купити в Одесі, Києві, Харкові та інших містах країни їх можна через наш інтернет-магазин.

Асортимент і параметри тренажерів

Як виробники професійного тренувального обладнання, ми усвідомлюємо, наскільки важливо, щоб це були вироби з оптимальними характеристиками. Тому якщо ми включаємо в наш асортимент продукцію інших підприємств, то намагаємося максимально перевірити її відповідність стандартам якості і безпеки. Їх матеріали і конструкція є безпечними для спортсменів. Тому у нас можна купити конуси і фішки жорсткі і м'які, розмічальні, різних кольорів, багатофункціональні їх комплекти, насадки до них і маркери для тренувань.

Фішки

Це невибагливі у використанні, прості в застосуванні і зберіганні пристосування. Вони незамінні для здійснення тимчасової розмітки на футбольному полі або спортмайданчику. При всій своїй невигадливості такі допоміжні пристрої служать ефективним ресурсом для організації розвиваючих занять і відточування спортивних навичок.

Конуси

У нашому магазині тренувальний конус замовити з доставкою можна в різних кількостях і комплектаціях. Це традиційна пустотіла конструкція з отвором угорі. Це зручно для захоплення і розміщення. Багато моделей оснащені бічними панелями, наскрізними зазорами на різному рівні. Це дозволить в них кріпити гімнастичні палиці, щоб відпрацьовувати стрибкові навички. Установка в них штанги дасть можливість імітувати ворота.

Тренувальний потенціал

Конуси і фішки тренувальні замовити в нашому магазині можна для вирішення найрізноманітніших тренувальних завдань. Так, з їх допомогою спортсмени можуть відпрацьовувати навички маневреного пересування по полю, ходьбу змійкою, біг з перешкодами, переступання через них. Вони покращують координацію рухів, вміння орієнтуватися на ігровому полі, швидкість реакції, спритність, точності і швидкість рухів, ведення м'яча між перешкодами. За допомогою конусів і фішок можна імпровізовано захищати простір поля. А ще ці недорогі пристосування використовують в міні-футболі та в організації дитячих активних ігор.

Вигідні ціни, якісний сервіс

Для досягнення значних результатів у спорті і любителі, і професіонали змушені регулярно тренуватися. Один з найбільш доступних і досить ефективних видів тренувального спорядження - це футбольні фішки і конуси. Купити недорого їх можна в багатьох торговельних точках. Але ми пропонуємо товари з найкращим співвідношенням ціни і якості. При замовленні великих партій товарів застосовуються оптові знижки. Також здешевлення покупки сприяють численні акції, бонуси і розпродажі. Наші постійні клієнти задоволені якістю наших послуг. Тому ви можете не сумніватися в тому, що покупка спортивного спорядження через наш магазин буде правильним вибором.

Вгору