Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:30

Сб: 11:00–16:00

0
Мій кошик

Дитячі футбольні гетри

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дешевше спочатку дорощі за назвою

Футбольні гетри — запорука комфортних та результативних ігор

Футбольні гетри є обов'язковим елементом спортивної форми. Як правило, гетри підбираються в одній колірній гамі з футбольним комплектом. Існує кілька видів гетр: довгі (класичні), середні, короткі. Найбільш затребуваними залишаються довгі гетри, оскільки вони повністю закривають ікри. Однаково затребуваними гетри залишаються, як для дорослих, так для дітей. Якщо ви шукаєте якісну футбольну форму для дитини або юніорської команди, варто футбольні гетри дитячі Europaw купити в Києві, в однойменному інтернет магазині.

Які функції виконують футбольні гетри?

Перш за все, цей елемент футбольної форми захищає м'язи від травмування, забоїв, розтягнень. Еластична тканина щільно облягає ногу, захищаючи м'язи від травм різної тяжкості. Крім цього, футбольні гетри потрібні також для:

  • Підтримки стабільного температурного режиму м'язів ніг. Якщо футболіст грає в гетрах, ікри швидше розігріваються, зберігають оптимальну температуру протягом тренування або всього матчу;
  • Фіксація щитка, який також захищає ноги від травм, забитих місць і саден. Гетри надійно фіксують щитки, які щільно прилягають, що не сповзають;
  • Комфорт у процесі тренувань і матчів. Незважаючи на досить високу щільність, тканину гетр добре вбирає і відводить піт, забезпечує вентиляцію шкіри, не допускаючи перегріву.

Щоб створити оптимальні умови для розвитку юного футболіста, варто футбольні гетри дитячі купити в Україні.

Вгору