Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:30

Сб: 11:00–16:00

0
Мій кошик

Тактичні планшети для тренера

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дешевше спочатку дорощі за назвою

Тактичні планшети — підвищуємо ефективність гравців

Щоб домогтися від футболістів майстерності, підвищити рівень професіоналізму, поліпшити знання поля і технік передачі м'яча, важливо розвивати тактичне мислення спортсменів. Оптимальним інструментом тренера під час тренувань є тактичний планшет, купити в Україні його ви можете в інтернет магазині Europaw.

Особливості тактичних планшетів

Тактичні планшети і дошки є обов'язковим елементом футбольних тренувань, оскільки вони дозволяють швидко і просто пояснити тактику гри. За допомогою цього інструменту тренер наочно демонструє футболістам, як саме повинні розвиватися ігрові події, як правильно бігати по полю і які комбінації краще використовувати.

У роки розвитку футболу тренерам доводилося обходитися аркушем паперу і ручкою, але сьогодні тактичний планшет робить тренування більш ефективними, підвищує рівень професіоналізму гравців.

Тактичний планшет відрізняється невеликими розмірами, поверхня має магнітне покриття, на яке нанесена розмітка, що імітує ігрове поле. Також у комплект входять різнокольорові нумеровані фішки, які виконують роль гравців, одна фішка, яка зображує футбольний м'яч. За рахунок магнітної поверхні, фішки легко фіксуються і переміщаються. Завдяки такій конструкції, можна легко визначити на дошці розташування гравців і м'яча, показати членам команди найрізноманітніші комбінації.

У комплекті поставки деяких планшетів також є затиск для блокнота і маркери, за допомогою яких легко робити позначки. Маркерами малюються лінії пересування гравців. Затискачем дошку легко зафіксувати на блокноті.

Основні переваги тактичних планшетів:

  • Компактні розміри — легко носити з собою;
  • Точний макет ігрового поля;
  • Зручний аксесуар, за допомогою якого набагато простіше демонструвати і відпрацьовувати тактику гри.

В інтернет магазині Europaw ви можете тактичні планшети купити недорого, підібравши виріб для футболу, гандболу, футзалу, баскетболу.

Всі тактичні планшети складаються з двох половин, які складаються, відкриваючи макет ігрового поля (футбольного, гандбольного). У складеному вигляді такі планшети мають компактний вид, що дозволяє з легкістю їх переносити.

Якими бувають тактичні планшети?

Крім класифікації за видами спорту, тактичні дошки можуть бути компактними і настінними. Перший варіант краще використовувати під час тренувань, у польових умовах. Компактна переносна дошка є оптимальним, найбільш простим варіантом. Головна перевага такого виробу полягає в невеликих розмірах і можливості легко переносити його. Настінна дошка послужить хорошу службу під час відпрацювання стратегії в приміщенні.

Тактичні дошки для гандболу відрізняються кольоровим маркуванням, а також фішками гравців, різних кольорів.

Основа подібного вироби зроблена з металу і покрита тонким шаром пластика, на якому можна малювати маркером. Магнітні фішки надійно тримаються на такій поверхні і не спадають. Бічні грані оброблені алюмінієвою смугою, що надає додаткову міцність всієї конструкції. На верхній грані знаходяться спеціальні кріпильні петлі, які можна використовувати як ручки при перенесенні дошки.

Якщо ви хочете підвищити ефективність тренувань, підняти команду в турнірній таблиці, вам варто тактичні планшети купити в Києві. Консультанти магазину допоможуть підібрати оптимальну модель, яка підходить вашій команді. Щоб купити тактичний планшет, просто оформіть онлайн заявку або зв'яжіться за контактними телефонами з менеджерами.

Вгору