,
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:30

Сб: 11:00–16:00

0
Мій кошик

Супорта та захист

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дешевше спочатку дорощі за назвою

Супорти і захист — безпека на тренуваннях та іграх

Щоб заняття спортом були максимально ефективними, результативними і безпечними, важливо використовувати спеціальний захист. Інтернет магазин Europaw пропонує супорти і захист купити в Україні, представлені широким асортиментом товарів.

М'які супорти, бандажі та захисні фіксатори допомагають запобігти травмам під час спортивних занять, змагань, зменшують біль і прискорюють процеси регенерації після забитих місць, розтягнень.

Основні сфери застосування захисних бандажів і супортів

Еластичні захисні бандажі використовуються при вивихах, травмах суглобів, зв'язок і м'язів. Також захисні фіксатори можуть застосовуватися для профілактики травм, особливо затребувані вони для людей, які вже отримали травму в минулому, хочуть захистити слабкий суглоб або зв'язку.

Якщо вам потрібно супорти і захист купити в Києві, інтернет магазин Europaw пропонує їх в широкому асортименті:

  • Неопренові фіксатори для гомілкостопа;
  • Наколінники неопренові;
  • Тканинні фіксатори для гомілкостопа;
  • Тканинні налокітники.

Для підвищення ефективності занять, зниження ймовірності отримати травму на силових тренуваннях, ви також можете купити фітнес рукавички.

Тканинні і неопренові фіксатори для занять спортом є більш зручною альтернативою еластичному бинту, який може сповзти. Завдяки ергономічній формі і наявності липучок, фіксатори щільно охоплюють суглоб, не сповзають, створюють надійну підтримку.

Основні функції спортивних бандажів: зниження навантаження на пошкоджені зони, прискорення регенерації після травм, зниження ризику повторного травмування.

Види еластичних бандажів і захисних фіксаторів

Під час спортивних занять, найчастіше, травмуються гомілкостоп і коліна, тому бандажі для цих суглобів користуються особливим попитом.

Бандаж для гомілкостопа є правильним вибором при переломах, вивихах та інших травмах. Гомілкостоп є досить складним суглобом: складається з активної і пасивної частини. У разі травми суглоба можна пошкодити тільки одну частину: кістки або зв'язки, але іноді травма ускладнюється комплексними ушкодженнями. У таких випадках фіксатор повинен призначатися лікарем, оскільки пацієнт сам не може вибрати бандаж. При неускладнених вивихах, а також для профілактики травм, можна супорти і захист недорого купити, підібравши вироби з неопрена.

Неопрен є синтетичним пористим матеріалом з хорошими теплоізоляційними властивостями, зберігає тепло, яке виробляється при русі. Завдяки цій особливості, м'язи і шкіра охолоджуються повільніше. Під час перерв між тренуваннями неопрен не дає м'язам охолонути, прискорюючи регенерацію і знижуючи ризик розтягувань, вивихів.

Неопреновий бандаж не тільки створює опору і підтримку для суглоба, але і підтримує всю зону біля нього. При цьому, забезпечується оптимальна свобода рухів, завдяки еластичності.

Не менш затребуваними в світі спорту є наколінники — еластичні фіксатори, які знижують ризик ушкоджень, серйозних травм. Більшість видів спорту пов'язані з підвищеним ризиком травматизму, але вибір відповідного колінного фіксатора захищає колінну чашечку, допоможе створити необхідну підтримку області навколо суглоба.

Еластичні неопренові бандажі для коліна призначені для тренувань. Завдяки таким супортам, у спортсмена з'являється можливість тренуватися більш ефективно, не побоюючись нових травм. Підтримка і зігріваючий ефект неопренового наколінника скорочує період реабілітації, знижує ймовірність можливих ускладнень після травм.

Вгору